Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Liszkowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Liszkowo

Liszkowo,zachodniopomorskie

300 000 zł107 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Liszkowo

Liszkowo,zachodniopomorskie

139 000 zł50,69 m² 2 742,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,69m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego we wsi Liszkowo, gmina Borne Sulinowo. Nieruchomość składa się z : - pokój 1 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum miasta! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Szczecinek(Liszkowo + 22 km)

175 000 zł32,60 m² 5 368,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek(Liszkowo + 22 km)

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Będzitowo

Będzitowo(Liszkowo + 15 km)

149 000 zł55,91 m² 2 665 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 55,91 m2 w Będzitowie Gmina Złotniki Kujawskie. Na powierzchnię mieszkania składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Inowrocław(Liszkowo + 11 km)

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,82 m2 na parterze kamienicy przy ul. Wałowej w Inowrocławiu. Wejście do nieruchomości znajduje się od strony podwórza. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65,87 m² 5 298,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,87 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego przy Alei Niepodległości 18 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiej

Rąbin,Inowrocław(Liszkowo + 11 km)

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z jasną oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Inowrocław(Liszkowo + 11 km)

112 000 zł38,22 m² 2 930,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 38,22 m , położonego w Inowrocławiu przy ul. Wałowej 1 w kamienicy, w której prowadzone są już.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Liszkowo

Liszkowo,zachodniopomorskie

137 000 zł47 m² 2 892,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! gratulujemy transakcji lokal mieszkalny (pół domu) położony W cichej I malowniczej wsi wraz Z udziałem W dwóch działkach - cena do negocjacji! oferta bezpośrednia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Szczecinek(Liszkowo + 22 km)

610 000 zł63 m² 9 714,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament, którego szukasz. Jeśli marzysz o wnętrzu, które łączy nowoczesność, elegancję i funkcjonalność właśnie je znalazłaś/eś. Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przypadek

Stare Miasto,Inowrocław(Liszkowo + 11 km)

359 000 zł48 m² 7 538,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Sady, inowrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na parterze w zadbanym bloku.